Η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ημαθίας διοργανώνει ενημερωτική ημερίδα διάχυσης των αποτελεσμάτων της μαθησιακής κινητικότητας του προγράμματος ΚΑ1 Erasmus+ με τίτλο «Αναβάθμιση της Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης στη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση», η οποία πραγματοποιήθηκε τον περασμένο Μάρτιο στην Κύπρο, από ομάδα εκπαιδευτικών και διοικητικών υπαλλήλων της ΔΔΕ. Η ημερίδα θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 3 Μαΐου και ώρα 18:00, στη Δημόσια Κεντρική Βιβλιοθήκη Βέροιας.
![](https://blvradio.gr/wp-content/uploads/2023/05/ΑΦΙΣΑ_Αναβάθμιση-της-Περιβαλλοντικής-Εκπαίδευσης-στη-ΔΔΕ-Ημαθίας.jpg)